Oświetlenie samochodowe – poznaj rozwiązania marki OE Industry

Znajdź oświetlenie do autobusów na oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to wyjątkowo ważny element bezpiecznej jazdy pojazdem. Niewłaściwe ustawienie świateł czy zlekceważenie obowiązku wymiany zbitej lampy może w rezultacie stać się powodem groźnej sytuacji na trasie, co częstokroć kończący się kolizją. Stosowanie wysokiej klasy świateł jest kluczowe w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień ręczy za bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z producentów kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Producent oświetlenia samochodowego – nie tylko lampy przednie, tylne i boczne

W praktyce w ofercie OE Industry znajduje się każdy typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp przednich, bocznych i tylnych do autobusów, tramwajów, pojazdów budowlanych czy kamperów, spółka oferuje również LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które używane są między innymi przez kierujących pojazdami rolniczymi, off-road czy specjalnymi. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też stosowane przez wybrane służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które znacząco podnoszą komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają wiele dni w podróży. A to tylko wycinek produktów spółki OE Industry.

OE Industry wcieli w życie każdy pomysł klienta

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwykłym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To doświadczona grupa specjalistów gotowa zrealizować pomysł klienta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu na papierze, przez budowę prototypu, aż po certyfikację produktu. Spółka udziela także wsparcia posprzedażowego. Za sprawą zaangażowania w kompleksowe testowanie najnowszych produktów, dokładnych analiz oczekiwań swoich odbiorców i budowania wykwalifikowanej kadry profesjonalistów, OE Industry zdobyło pozycję światowego lidera w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Nasze dane:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]