Szukasz designerskich mebli? Sprawdź ofertę marki Noti

Producent mebli Poznań - zapoznaj się z pełną ofertą.

Aranżując wnętrza, czy to w nowym domu czy po renowacji mieszkania, dążymy do tego, by zagospodarować jego przestrzeń funkcjonalnie i nowocześnie. Jednocześnie pragniemy, żeby pomieszczenia manifestowały naszą indywidualność, a to nie zawsze jest możliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble produkowane w dużych ilościach przez znanych na całym świecie producentów. Lecz świat sprzętów domowych jest o wiele większy niż myślimy. Polacy też mogą się pochwalić gustownymi, wyjątkowymi kolekcjami mebli, produkowanymi między innymi przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti – wytrzymałe i wygodne

Noti to producent mebli, aktywny na krajowym rynku już od przeszło 15 lat i od początku koncentruje się na tym, żeby projektowane przez niego sprzęty były wygodne, proste, a przy tym szykowne i, co istotne, by charakteryzowała je solidność. Marka współpracuje z poważanymi designerami, którzy tworzą swoje projekty z pasją, dokładając wszelkich starań, aby zawsze spełniały one potrzeby użytkownika. Wyróżniającą zaletą mebli marki Noti jest to, iż rewelacyjnie pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych oraz firmowych. Wyjątkowe meble Noti wytwarzane są odręcznie z najlepszych materiałów, przy czym proces ten prowadzony jest z dbałością o klimat, między innymi poprzez zastosowanie technologii ograniczających skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – projektując wnętrze skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, będące śmiałą interpretacją postrzegania klasycznych mebli, jak przykładowo sofy z kolekcji Bouli bądź siedziska z kolekcji Trefle czy x40. Na stronie Noti dostępny jest konfigurator, w którym można przejrzeć wszelkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dopasować te współgrające z koncepcją danego pomieszczenia. Designerskim meblom tej marki można przyjrzeć się osobiście w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie, jak również w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu. Poza tym meble Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, m.in. w Łodzi, w Gdańsku i w Bydgoszczy.

Fotografia pochodzi ze strony https://noti.pl

Nasze dane:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]