Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Szukasz okiennicy wewnętrznej? Sprawdź https://bit.ly/3jVhWKg

Projektując aranżację wnętrza, sporadycznie poświęca się dużo uwagi oknom. Przeważnie wybiera się standardowe rozwiązanie, a więc firany oraz zasłony, które niekiedy łączone są z roletami. Jednakże jest jeszcze inne zyskujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Z czego wytwarzane są okiennice dekoracyjne typu shutters

Najważniejszą cechą shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych są ruchome, tym samym można bez trudu je ułożyć w dowolnej pozycji, zależnie od potrzeb mieszkańców. Wykonuje się je z PCV, płyt MDF, jak również z drewna. Shuttersy instaluje się przeważnie na oknach, niemniej jednak świetnie sprawdzają się również na drzwiach i w szafach. Okiennice ozdobne shutters to co prawda element okna, który w naszym budownictwie wykorzystuje się nadal sporadycznie, ale większa część z nas z pewnością w kinie lub w telewizji, bowiem te okiennice są często używane na terenach z gorącym klimatem, a więc w Australii i Afryce Południowej.

Shuttersy – sterowanie kątem lameli bez stosowania łańcuszków

Nie licząc tego, że shuttersy okiennice ozdobne shutters świetnie wyglądają, mają one również zastosowanie. Za ich pomocą można regulować wykorzystanie padającego światła: w upalne dni powstrzymywać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zatrzymać ciepło przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne świetnie komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i da się je założyć je na przeważającej większości ram okiennych. Wykonuje oraz montuje się je na zlecenie, co skutkuje tym, iż są stosunkowo droższym rozwiązaniem aniżeli np. rolety. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom bardzo gustowny wygląd, przez co wpływają na podwyższenie wartości posesji. Trzeba także zaznaczyć, iż ustawienie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest ustawiane bez pomocy linek, co rodzice małych dzieci czy właściciele psów i kotów, które przerwać zwisające łańcuszki, uznają z pewnością za kolejny plus.

Nasze dane:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]