Deco Skład – poznański sklep z wyposażeniem wnętrz

Najlepiej czujemy się w przestrzeni, w której jesteśmy otoczeni przedmiotami odzwierciedlającymi naszą osobowość. W takim miejscu potrafimy łatwiej wypocząć po męczącym dniu pracy. Dlatego tak istotne jest zadbanie o odpowiednie zorganizowanie przestrzeni domowej. Jeżeli zatem urządzasz właśnie mieszkanie lub dopiero planujesz jego remont, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji w sklepie Deco Skład z Poznania.

Sklep internetowy Deco Skład – dekoracje i akcesoria kuchenne

Deco Skład dostarcza meble, dekoracje i akcesoria zaprojektowane w popularnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Głównym wyznacznikiem tego stylu jest nieskomplikowany wygląd, spora miara surowości, jak również wykorzystanienaturalnych materiałów, często obrabianych ręcznie. Styl skandynawski to jednakże obszerne pojęcie i po prawdzie każdy znajdzie w nim coś dla siebie – używane są tu zarówno elementy nawiązujące do folku, a jednocześnie prym wiodą tu również wyraźne dążenia, by urządzać pomieszczenia w w zredukowanej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu bądź sprawdzić jego asortyment przez internet, znajdziesz szeroka ofertę dodatków do łazienki, kuchni i jadalni, jak również dekoracji i mebli do salonu, przedpokoju czy bawialni dziecka. W sklepie tym zamówisz akcesoria do gotowania, pieczenia i przechowywania, a także tekstylia kuchenne i piękne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia na napoje, które urzekną całą rodzinę. Jeśli pragniesz gustownie zaaranżować łazienkę, zaopatrz się w akcesoria i zestawy łazienkowe pieczołowicie wybrane z oferty najlepszych producentów przez rzeczoznawców z Deco Składu . Jeśli zaś jesteś pasjonatem złota lub czerni i jest to kolorystyka, w której pragniesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie wyszperasz sporo dodatków w tych kolorach.

Blog o wyposażeniu wnętrz – profesjonalne porady dla każdego

Deco Skład publikuje blog, w którym regularnie przedstawia dużo ciekawych wskazówek z obszaru wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam uzyskasz dotyczą nie tylko urządzania mieszkania, kupna ergonomicznych sprzętów czy wyboru praktycznych akcesoriów i dodatków współgrających z określonym stylem. To również ciekawe pomysły na prezenty dla znajomych z okazji różnych wydarzeń, rocznic i świąt. Warto sprawdzać ten blog co kilka dni, żeby być wciąż na bieżąco z obecnymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Nasze dane:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]