WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się nadzwyczaj rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Z uwagi na fakt, iż jest szybki i łatwo można opanować podstawy posługiwania się nim, wykorzystuje się go dzisiaj do tworzenia sklepów e-commerce i wymyślnych stron. Aczkolwiek ten CMS może być powodem nieprzyjemnych sytuacji, w związku z tym ważną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu należy polecić opiekę nad stroną www ekspertowi?

Nadrzędnym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest bezspornie aktualizowanie jej do najświeższej edycji CMS-a. Często jednak podmioty po postawieniu strony lekceważą regularną instalację kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają witrynę na infekcję przez wirusy lub ataki cyberprzestępców. Prócz tego, mimo iż WordPress jest całkiem łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z niechcianymi problemami z właściwym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Wobec tego ważne jest, aby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału technicznego, należy powierzyć aktualizowanie WordPressa niezależnemu profesjonaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie opieki nad stroną?

Usługa opieki nad stroną www to oferta adresowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, zarówno większych jak i małych firm, którzy troszczą się o wydajne oraz ciągłe funkcjonowanie ich strony oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest również blogerom oraz freelancerom prowadzącym prywatne strony. W bazowym pakiecie usługi znajduje się pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, usuwanie skutków działania malware i przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W ofercie wyższych pakietów dostępne są też rozmaitego typu monitoringi (np. zmian zawartości, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]