Transfer na lotnisko – zamiast autobusu

Po długim locie w końcu docieramy. Zrobiło się już ciemno, zaś przy porcie lotniczym nie stoi nawet jedna taksówka. Kurs komunikacją miejską również nie jest najlepszym pomysłem. Po pierwsze, nie jeżdżą już regularnie, po drugie – mamy cenne walizki. By tego uniknąć, podróż w interesach powinniśmy zaplanować zawczasu i zarezerwować transfer na lotnisko i w drugą stronę. Zwłaszcza, iż dziś nie jest to problemem. W miastach z głównymi portami lotniczymi funkcjonują wszak przedsiębiorstwa oferujące transfer na lotnisko oraz na konferencję. Co ważne, ich oferta niewątpliwie spełni potrzeby szczególnie wymagających klientów. Czym zatem odróżnia się od zwykłego transportu? Czemu warto wybrać tę opcję?

Zalety transferu na lotnisko

Wielu pasażerów na pewno ucieszy to, że przedsiębiorstwa świadczące transfer z lotniska w Krakowie oraz pozostałych dużych miejscowościach dysponują flotą składającą się wyłącznie z ekskluzywnych samochodów – na przykład Mercedesów. W odróżnieniu od zwykłego taxi, klienci mogą zlecić przewóz swoich kontrahentów w interesach – kierowca zabierze pasażera z lotniska i dowiezie pod określony adres. Powinniśmy też dodać, że transfer na lotnisko oraz z niego obejmuje większe trasy – pasażerowie mają szansę zlecić trasę do innej miejscowości, a nawet województwa.

Koszty transferu na lotnisko

Ze względu na jego różne zalety i oferowane luksusowe warunki jazdy zrozumiałe jest, taki transfer na lotnisko bywa nieco bardziej kosztowny od zwykłej taksówki. Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę to, iż korzystając z tej opcji możemy dojechać do innych miast, różnice w cenie nie będą duże. Przejazd w granicach Krakowa to wydatek około siedemdziesięciu PLN. Natomiast klienci wyjeżdżający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi zainteresowani są też poznaniem Małopolski, mogą odbyć kursów do pobliskich miejscowości – na przykład Oświęcimia.