Smaczne i piękne dania – dlaczego warto zamówić catering na wesele

Przyjęcia okolicznościowe, będące z reguły ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, śluby lub komunie, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, na które zaprasza się nierzadko nawet i stu gości. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić menu, a następnie naszykować i zaserwować potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło wysokie zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – wybierz profesjonalnych szefów kuchni i kelnerów

Organizowanie przyjęcia weselnego to wielki stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na wybór dekoracji sali, przygotowanie zaproszeń , układanie listy gości czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości trunków oraz zakąsek podawanych w czasie przyjęcia, a co kluczowe – przygotowanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Obiad na imprezie weselnej musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, że stoły będą wspaniale przystrojone i poprawnie nakryte, potrawy będą smaczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie podawać gościom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kelnerów, managerów i kucharzy, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w plenerze, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering weselny – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi zasadami, tak w sferze aktywności dla gości, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożoną uprzednio listę proponowanych dań głównych, napojów oraz zakąsek dopasowanych do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie dostać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient ma zatem możliwość osobiście skompilować jadłospis z sugerowanych potraw. Powinno się jednak zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie kontrahenta decydują się na przygotowanie niecodziennych zestawów dań.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]