Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Szukasz najlepszej oferty tworzenia sklepów internetowych? Nie zwlekaj! Wejdź tutaj

Zamierzasz otworzyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeśli nie posiadasz żadnej strony www i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Czemu opłaca się utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, że błyskawicznie opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano tej wtyczce, posiada mnóstwo zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z wykorzystując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest pozyskać wyższe pozycje w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi nabywców. Za sprawą wdrożenia dedykowanych wtyczek zwiększa się także elastyczność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy między innymi przez Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy wyników sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) i integracji z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – jedynie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo oraz instalację tylko przetestowanych, koniecznych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą także blog, na którym szybko można informować odbiorców o akcjach promocyjnych oraz nowych artykułach lub zamieszczać poradniki i omówienia oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]