Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Potrzebujesz pomocy profesjonalistów z biura projektów Kraków? Dobrze trafiłeś! Wejdź na joannaklusak.com

Biuro projektów świadczy rozległy wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje osób, które chcą osiedlić się w ustawnym i wygodnym domku, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt wykonuje kompleksowy projekt obiektu, a później czynnie pilnuje postępu robót, planuje odnowę budynku albo proponuje aranżację już egzystujących domów, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię rzetelne biuro projektowe?

Szukasz ciekawych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom odróżniał się od wielu budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie wygodny, a jednocześnie funkcjonalny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań i domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. budynki rekreacyjne, mieszkania na wynajem, kawiarnie i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta oraz specyfiki konkretnego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może też rozplanować funkcjonalne i pojemne szafy wnękowe, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]