Profesjonalna opieka nad grobem

Chcesz zamówić opiekę nad grobami Kraków? Zajrzyj w to miejsce.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy chwilę, by się nimi zająć – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Największe trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą zostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Czemu warto postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, czyli montaż ławek oraz pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności lub poprawienia napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie będziemy musieli opłacić pracownikom czuwającym nad nagrobkami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – kiedy wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 zł. Gdy jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co cztery tygodnie, musimy pogodzić się z wydatkiem rzędu 400 PLN rocznie. Pamiętajmy, iż stawki uzależnione są także od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]