Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Sprawdź, kto oferuje catering dla firm. Zajrzyj w to miejsce.

Sympozjum, rozmowy biznesowe czy warsztaty – każda poważna firma niechybnie pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie napojów oraz posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeśli urządzane spotkanie przyciągnie wiele osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering biurowy – jak wygląda ta usługa?

Sympozja i warsztaty biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 6-9 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 3-4 kolejnych dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy program wykładów, między którymi zaplanowane są maksymalnie dwie kwadransowe przerwy, w czasie których ciężko jest spożyć większy obiad w pobliskiej jadłodajni. Dlatego tak ważne jest zapewnienie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć w ciągu przerwy, a o ile organizator pozwoli, także zabrać ze sobą na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść bez obaw o pobrudzenie koszuli czy rąk. W ramach usługi cateringu dla firm użyczane są również urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zatroszczy się o to firma oferująca usługę cateringu firmowego

Przerwa kawowa jest niezwykle istotna, pozwala wszak uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Ponadto jest to również sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszym gronie spraw poruszanych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który można spotkać na stołówkach biurowców, nigdy nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji bądź płatnych wykładów nie mogą przecież pić z papierowych kubków, zagryzając własnoręcznie zrobione czy też zakupione po drodze w sklepie sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie gości.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]