Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Sprawdź ofertę parkingu Balice na pandaparking.pl

Latanie jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to generuje problem: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]