Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Sprawdź Kraków lotnisko parking długoterminowy na http://tinyurl.com/vm22tj5

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, dlatego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking strzeżony w Balicach – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu strzeżonego Panda Parking, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu znajduje się 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów znajdujących się na parkingu Kraków-Balice. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie w przypadku pasażerów z dużą ilością bagażu, które chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie miejskim.

Parking długoterminowy Kraków – dlaczego warto z niego skorzystać?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz korzystna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje bezpłatny transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub telefon – szybko i bez problemów, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii pojazdu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]