Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Więcej szczegółów o cateringu na imprezę na lastrada.pl.

Lato obfituje w bardzo popularne ostatnio eventy w plenerze i pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego tygodnia w różnych miastach w Polsce organizowane są benefisy, sympozja bądź gale. Wszystkie te imprezy wymagają stosownej oprawy, której integralną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i smakowity catering. Dobrym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – kluczowa jest całość oprawy

Masz zabukowaną salę na event lub zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym wyprawisz piknik? To wspaniale!! Teraz powinieneś zadbać o to, aby zaproszeni na event goście mieli dostęp do smacznych trunków, gorących dań i przekąsek. Weź pod uwagę, że podczas ważnych bankietów nie wystarczy postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i być przekonanym, że uczestnicy obsłużą się sami. Istotna jest jakość oprawy – właściwy rozkład stołów, stosowne dekoracje, jak również poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy niewątpliwie docenią również, jeśli dania będą wyglądać na talerzu niczym w modnych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy.

Czy opłaca się korzystać z oferty cateringu imprezowego?

Atutem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, iż wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje apetyczne menu, ale także szczegółowo zadba o całą jego otoczkę. Zakąski i potrawy będą dostarczone we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoły, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, jeżeli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, by doświadczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i niewielkich. Podczas ustalania niuansów oferty doradzi ona, jakie napoje, przekąski i potrawy perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]