Organizacja ślubów – poradnik

Organizacja ślubów Kraków - dalsze informacje o tej usłudze znajdziesz tutaj

Przyjęcie ślubne to wyjątkowa chwila, którą musimy przygotować z wielką starannością. Warto skorzystać z porad wedding plannera, który zatroszczy się o wszystkie szczegóły – jeżeli chcemy, żeby ceremonia przebiegła idealnie. Z czym wiąże się kompleksowa organizacja ślubu i dlaczego tak dużo młodych par jest nią zainteresowanych?

Organizacja ślubów – jak przygotować przyjęcie

Organizacja ślubu na własny rachunek to duży stres dla młodych par. Musimy wynająć salę, zatrudnić fotografa, nie zapominając o kwestiach związanych z zaproszeniami, menu na weselu oraz wyborem garnituru. To może wywołać dużo stresu, dlatego warto przekazać organizację ślubów profesjonaliście. Wedding planner pozwoli Ci zapomnieć o stresie i wszystko precyzyjnie ustali. Dba o organizację czynności związanych z ceremonią ślubną – zaprojektowanie i wręczenie zaproszeń dla gości weselnych oraz usadzenie ich na sali weselnej, dobór tortu. Hitem są także niestandardowe przyjęcia. A może zatrudnimy pilota drona, który stworzy wspaniałe zdjęcia z powietrza? Takie ujęcia są niesamowicie popularne – wedding planner z całą pewnością nam to zaproponuje. Oprawa uroczystości zależy od środków jakie możemy przeznaczyć na ten dzień i naszej fantazji.

Organizacja ślubów – konsultant ślubny

Konsultant ślubny zna sprawdzone kwiaciarnie, zatrudni firmę, która dokumentuje ceremonie na wideo, jak również zadba o usadzenie zaproszonych na uroczystości. Nie będziemy zmuszeni sami konsultować się z restauracją, negocjować z kwiaciarnią i tracić nerwów. Nawet niewielkie detale kreują w dniu ślubu całość, dlatego musimy o nie zadbać. Wedding planner wybierze się z nami nawet po suknię i pomoże wybrać wspaniałą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – dzięki temu zapomnimy o niepotrzebnym stresie.

Nasze dane:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]