Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/ zlecisz organizację imprez firmowych.

Przyjęcia firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne i wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, których celem ukształtowanie głębszych więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, by uczcić otrzymane nagrody branżowe, a także rozmaite szkolenia, bankiety dla kontrahentów biznesowych czy sympozja. Takie imprezy wymagają dobrego przygotowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Jak dobrać miejsce na urządzenie imprezy firmowej?

Jeżeli nie posiadamy w budynku firmowym pojemnych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich gali, warto rozejrzeć się za propozycjami najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych gości uroczystości. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do klasy urządzanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy spółki, w czasie których świętowany jest jej szczególny sukces, nie powinny odbyć się w pierwszym lepszym lokalu. Należy przy takich okazjach zaplanować imprezę w eleganckim miejscu, które stanowczo podkreśli rangę wydarzenia. A jeśli na event zaproszone będą osoby nie mieszkające w bliskiej okolicy lokalu, trzeba postawić na salę, znajdującą się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij gościom doskonałą obsługę

Planując imprezę firmową nie wolno zlekceważyć tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz gorących posiłków i napojów. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku dobrej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz we wskazane miejsce apetycznych dań dla gości, ale dodatkowo doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i zajmie się dekoracją stołów. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym wzorowej obsługi. Opłaca się zatem korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, ale i idealnie prezentujące się na talerzu dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]