Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Szukasz dobrej oferty przyjęć weselnych? Nie czekaj! Kliknij na ten link.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią zorganizować przyjęcie dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybranie najlepszego domu weselnego, w którym goście spędzą ten wyjątkowy wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – postaw na wszechstronną obsługę

Poszukując lokalu na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę parę bardzo istotnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość uczestników zabawy, by być pewnym, że w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca ślubu położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej będzie bezproblemowy. Jeżeli na wesele zaproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, powinno się poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, innymi słowy ułożenie menu, załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i udekorowanie sali . Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na 130 gości

Narzeczeni z małopolski, zwłaszcza z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić przyjęcie weselne w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad stu osób. Wesele może zostać urządzone również w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez problemu około 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegową. Podróż gości z kościoła do sali weselnej nie trwa więc dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]