Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Aranżacja wnętrz Kraków - dalsze informacje o tej usłudze

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj potrzebny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt oferuje również wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]