Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Jeśli chcesz zlecić serwis okien, zajrzyj na https://serwismeteo.pl.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle oddziałują również czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]