Czy parking strzeżony przy lotnisku to dobre rozwiązanie?

Wiele osób wybierających się w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym autem, ale przybywa taksówką bądź prosi kogoś o podwiezienie. Uznaje się, że to jest lepsze rozwiązanie, bo w przeciwnym razie pojawiłby się problem, gdzie pozostawić auto na czas podróży. Warto jednakże rozważyć rozwiązanie, jakim jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu przy lotnisku. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, znajduje się przy lotnisku Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na cały okres trwania podróży.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się tam zaparkować?

Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, gdyż pozwala to przybyć na lotnisko swoim autem. Nawet jeśli parking znajduje się w pewnej odległości od lotniska, nie jest to powód do obaw, ponieważ obsługa parkingu zapewnia transfer podróżnych z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a transfery organizowane są niezwłocznie. Ponadto klienci mają gwarancję bezpieczeństwa parkowanego samochodu, nie tylko dlatego, że jest to parking strzeżony na wszystkie dostępne sposoby. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza również ubezpieczenie z polisy, a więc tak strzeżony pojazd jest na pewno lepiej chroniony niż zaparkowany we własnym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są również ceny atrakcyjniejsze niż można się spodziewać, a zatem jest to ekonomiczne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – udogodnienia dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać kompletnie nie obawiając się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu, ponieważ jest on zabezpieczony wszelkimi metodami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje nowoczesny monitoring oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca całodobowo. W przypadku dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora lub skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest również tym wygodniejszy, iż po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer znajdujący się na karcie parkingowej, aby już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę parkowania, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite promocje.