Co można zlecić firmie detektywistycznej?

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, zdobyć cenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi warunków sprawowania opieki nad małoletnim, wierności małżonka, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego czy ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych informacji jest zdecydowanie prostsze.

Firma detektywistyczna – kto przede wszystkim korzysta z jej usług?

Do firm detektywistycznych często zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności męża lub żony i przedstawić je jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez profesjonalne biura detektywistyczne powoduje, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia w skuteczny i szybki sposób zdobyć niezbędne dane. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich personel ma dodatkowo doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.