Chrzciny, urodziny, rocznice – o usłudze cateringu okolicznościowego

Na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ sprawdzisz, komu zlecić catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i pragniesz celebrować ją wraz z rodziną i znajomymi. Niestety jest to liczne grono osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też uraczyć je dobrymi trunkami i posiłkami. Możesz próbować naszykować je samodzielnie, ale przy większej liczbie biesiadników ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Co więcej to twoje święto i chcesz się na nim świetnie bawić, a nie robić za kelnera lub zamknąć się w kuchni. Z tego powodu przygotowanie poczęstunku na rodzinne eventy polecamy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby wynajmować sali!

Gdy mówi się o cateringu gros osób myśli najpierw o imprezach firmowych albo cateringu weselnym. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza była osobista organizacja ważnych spotkań rodzinnych i wyłącznie przy rzeczywiście ogromnej liczbie zaproszonych dopuszczał on możliwość zamówienia fachowej pomocy w tym aspekcie. Działo się także tak dlatego, że przez długie lata firmy cateringowe nie oferowała obsługi niedużych rodzinnych imprez, a czasami także tych większych, jeśli nie było to związane z rezerwacją sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy zdecydujemy się na dzierżawę lokalu czy postanowimy urządzić imprezę we własnym domu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce smakowite menu.

Menu dopasowane do życzeń zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa dostępna na dowolne rodzinne wydarzenie. Doświadczeni szefowie kuchni bez trudu zaplanują dania pasujące do charakteru imprezy, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na chrzciny, na komunię czy urodzinowy. Catering okolicznościowy to też obsługa półmetków, komersów oraz studniówek. Wypatrując firmy świadczącej tę usługę warto wybrać taką, która będzie mogła dostosować menu do życzeń i portfela zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. pomagając w przystrojeniu i ustawieniu stolików czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]