Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

Na palacradziwillow.pl zlecisz organizację przyjęć.

Kiedy ktoś mówi o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, zapewne naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przybywa grono krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to także chrzciny, „osiemnastki” czy komunie. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, na ogół nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz upichcić przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym wyjściem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Na co zwrócić uwagę dobierając lokal na przyjęcie okolicznościowego?

Każdy typ uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. imieniny czy osiemnastka, w której będą brać udział przede wszystkim dorośli, zaproszonym trzeba zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony przyjęcia, w których znaczną część gości będą stanowić kilkulatki, jak komunie lub chrzciny, dobrze jest urządzić w lokalu, który oprócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się za szybko przyjęciem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Potrawy serwowane uczestnikom także wypada dostosować do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto więc sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zatroszczy się o dobre dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Organizacja przyjęć – rozważ wynajem sali Pałac Radziwiłłów

Wyszukanie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, nie jest wielką trudnością, ale rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal dworskiej oprawie urządzane są tu komunie, chrzty i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną lub kilka sal, w których bez trudu można podjąć ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy impreza ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia i dekoracji stolików, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po profesjonalną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]