Coraz częściej wybieramy projekty domów góralskich

Dowiedz się, gdzie kupić domki góralskie.

Drewniana zabudowa przez dziesięciolecia była zastępowana przez domy ceglane. Dziś jednak zauważyć możemy fakt, iż ich popularność stopniowo rośnie. Rzecz jasna nie dzieje się tak bez powodu – domy drewniane mają bowiem wiele atutów. Najistotniejszym okazuje się na pewno wygląd – pasują zarówno do miejskiej, jak i rustykalnej zabudowy. Istotne jest również to, że domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, bowiem są budowane wyłącznie z naturalnych materiałów. Drewno potrafi też pochłaniać promieniowanie pochodzące od sprzętów RTV i filtrować powietrze, a to sprawia, iż ich mieszkańcy lepiej się wysypiają oraz chronią układ oddechowy.

Projekty domów góralskich i innych

Najczęściej spotykanym typem domów z drewna są rzecz jasna te przywodzące na myśl tatrzańską architekturę. Często wykonywane są z bali, a styl ich wykończenia nawiązuje do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna znajdziemy również projekty domów góralskich, które wykonane są we współczesnym stylu. Nierzadko także widuje się projekty domów góralskich, które łączą różne stylistyki – między innymi elementy murowane. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu możemy zlecić również, kiedy zamierzamy wybudować je poza Podhalem.

Kto zrobi projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, iż na wygodę mieszkania w domu góralskim wpływa w szczególności projekt, w myśl którego jest wzniesiony. Dlatego stawiając na podobne wyjście, warto sprawdzić wcześniejsze realizacje twórcy i przeczytać, co myślą o nim wcześniejsi klienci. Ważne jest, by w jego teczce znalazło się wiele projektów domów góralskich – przez to zyskamy pewność, że nasze zlecenie będzie odpowiednio wykonane i spełni nasze oczekiwania. Przy poszukiwaniach dobrze również sprawdzić się, czy architekt współpracuje z ekipą, która wzniesie obiekt – w ten sposób wszystko skończy się szybciej.

Nasze dane:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]