Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Więcej szczegółów o kapsułkach Lavazza A Modo Mio.

Marek wytwarzających kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza nieustannie plasuje się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, że początek marki Lavazza sięga końca XIX w. w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył mały obiekt handlowy, gdzie mielono ziarna kawowca i przygotowywano ich oryginalne kompozycje. Podbiły one w mgnieniu oka serca mieszkańców miasta. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu zachwyca jakością swoich kaw, ustanawiając wzorce także w zakresie kaw w kapsułkach.

Kapsułki z kawą A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Ekspresy na kawę w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najpopularniejszych. Stosowane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą zaparzenie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje dosłownie chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się tylko do kapsułek sprzedawanych przez tę firmę. Dziś w sprzedaży spotkać można niemało zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one mniej, ale nadal cechuje je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kapsułek z kawą do szeregu znanych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno kawy będące niesamowitą mieszanką arabiki (Lussuria), jej połączeniem z robustą (Superbia czy Intenso Gola), jak również napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), czekolady (Mokaccino) i orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]