Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Zgłoś się po poradę do jubilera Kraków na obraczki.net.pl

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Teraz coraz częściej korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie wyszukamy niemal wszystko, wciąż wiele rzeczy powinno się nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Zalety zakupów u jubilera

Kupno złotego pierścionka, łańcuszka czy broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, żeby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli pragniemy kupić obrączki albo pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli zaś wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do stosownego obwodu lub sporządzi nowy. Kolejnym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej wskazówki złotnika. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pomoże nam dobrać właściwy kruszec, pokaże popularne nurty we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie wręcza się na imieniny, ślub czy chrzest.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również pełnią pomocnicze usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa zniszczonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź rozerwał się łańcuszek, jubiler szybko i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Poprawi także obwód pierścionka, gdy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku podziękowania, gratulacje, datę albo inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeśli chcemy obdarować kogoś unikatowym podarunkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na zawieszkę bądź sygnet, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce trzymamy zniszczoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Nasze dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]