Zalety drzwi zewnętrznych drewnianych

Po więcej informacji o drzwi drewniane zewnętrzne producent zajrzyj tu

Drzwi zewnętrzne wykonują sporo zadań – strzegą przed włamaniem, izolują od zgiełku docierającego z ulicy oraz chronią mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe drewniane – komfort cieplny oraz solidność

Zakup drzwi zewnętrznych to jedna z najistotniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją wytrzymałość i cechy od dziesięcioleci cieszą się dużą popularnością. Ekologiczny materiał doskonale się prezentuje i można go wykończyć na sporo sposobów. Poprawnie zbudowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się energooszczędnością i posiadają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, iż w pomieszczeniach daje się odczuć komfort cieplny, a przy tym koszty ogrzewania są dużo niższe. Szukając drzwi do domu wypada rozważyć modele o przekroju 68 mm albo 92 mm. Szczególnym popytem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo, za sprawą swoim właściwościom – nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym i deformacji, zatem rewelacyjnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi wejściowe posiadają najlepsze uszczelki.

A może drzwi wejściowe dwuskrzydłowe na wymiar?

Producenci świadczą także przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w razie posiadania nietypowych otworów drzwiowych. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla inwestorów, którzy kładą nacisk na niesztampowy design. Jeśli szukamy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które zrealizuje indywidualny wzór na zamówienie, a przy tym da kilkuletnią gwarancję na swój produkt. W drzwi drewniane wstawia się wspaniale prezentujące się szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą również wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, należy również położyć nacisk na pozostałe cechy, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej wyposaża się je w zabezpieczenia antywyważeniowe, dzięki czemu ciężko je wyłamać. Gwarantuje to domownikom stosowne bezpieczeństwo. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe posiadają też trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może wybrać niski próg aluminiowy lub drewniany. W trakcie produkcji nowoczesnych drewnianych drzwi wejściowych używa się najwyższej jakości impregnatów, które osłaniają ich powierzchnię przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]