Zakupy w hurtowni opakowań szklanych – dlaczego warto?

Jeśli chcesz zamówić opakowania szklane w hurcie, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/hurt.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, iż większość rynku produktów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to także sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie małe firmy, o ile zachęcą klienta do swojego smacznego, autorskiego bądź ekologicznego produktu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, aby wyrób długo zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w szklane butelki oraz słoiki. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, gdyż nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek najlepiej od polskiego dystrybutora

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dostawców kierowane do klienta indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. piwo kraftowe, żurek bądź konfitury, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego nie tylko metodą redukcji wydatków, bo zamawiając opakowania na palety przeważnie można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek oraz słoików. Tym sposobem też dostanie opakowania szybciej.

Co znajduje się w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła doskonałe do przechowywania soków, wina lub piwa. Transportowane są one do nabywcy na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od wymiarów opakowań – po 800, 1300, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Podmioty posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać kupiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Wraz z paletą słoików i butelek w hurcie można też kupić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]