Wyjątkowe kolczyki z perłami

Jeśli chcesz nabyć kolczyki z perłami, kliknij tu

Perła to niekwestionowany symbol elegancji. Biżuteria z perłą obowiązkowo musi znajdować się w szkatułce każdej damy. Jeżeli kolia pereł to według Ciebie zbyt rzucająca się w oczy biżuteria, wybierz kolczyki z tą oryginalną ozdobą. Kolczyki z perłami w niektórych rodzinach to nie tylko zwyczajna ozdoba – są przekazywane z pokolenia na pokolenie i stanowią element rodzinnego dziedzictwa.

Kolczyki z perłami – zwróć uwagę na…?

Najczęściej spotykanym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kulka, jednakże czasem da się znaleźć również formę spłaszczoną. Wybierając kolczyki z perłami dobrze jest zwrócić uwagę nie tylko na kształt, ale także barwę. Te z pań, które cenią klasyczne rozwiązania wybiorą prawdopodobnie pudrowobiałe, jednak panie, które nie boją się zaskakiwać mogą zdecydować się na coś bardziej odznaczającego się: perły ciemne lub bladoróżowe.

Kolczyki z perłami – wyłącznie na wielkie okazje?

Kolczyki z perłami idealnie pasują do prawie każdej eleganckiej stylizacji. Najnowsze trendy idą na przekór tradycji wkładania pereł wyłącznie w czasie wyjątkowych okazji. Młode kobiety noszą je je ze spodniami dżinsowymi i skórzaną kurtką.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]