Wisiorki

Magia wisiorków

Każda kobieta lubi mieć na sobie oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety możliwość kupowania takiej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem mieć na sobie coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć blisko przy szyi, albo nisko na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić również na grubość wybieranego łańcuszka i materiał, z którego go zrobiono. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łezki, rąbu etc), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór istnieje także jeśli rozmawiamy o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]