Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować odpowiednie zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i o czym trzeba pamiętać przy doborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie mają zastosowanie?

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach, rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega także kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) oraz całoroczne. Dobór właściwego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Wytrzymałe oraz łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a proste składanie i rozbiórka pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają też ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.