Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Zamów słój z kranikiem na superbutelki.pl

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on używany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, lemoniad, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]