Sklep jeździecki – wszystko dla miłośników koni

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – sklep jeździecki online

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – czy warto skorzystać z jego usług?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w tradycyjnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]