Profesjonalne odświeżacze powietrza

Potrzebujesz profesjonalnych odświeżaczy powietrza? Sprawdź verdeavis.pl/wyposazenie/odswiezacze-powietrza.html

Na to, jak mieszkanie będzie postrzegane przez odwiedzających go gości, oddziałuje nie tylko jego wystrój. Równie istotny okazuje się zapach. Niestety, nawet przy utrzymaniu całkowitego porządku, nie jesteśmy w stanie usunąć z mieszkania wszystkich źródeł nieprzyjemnych woni. Mogą one pochodzić z kuchni, łazienki, a także pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz sposobów, pomogą zakamuflować przykre zapachy, a niekiedy całkiem je usunąć, jest w istocie szeroki. Bardzo dobre efekty zapewnia stosowanie neutralizatorów zapachu.

Odświeżacze powietrza – w jakiej formie występują?

Neutralizatory zapachu mają różnorodne formy, dzięki czemu bez trudu dobierzemy je do indywidualnych potrzeb. Bardzo popularna postać, w jakiej występują profesjonalne odświeżacze powietrza to koncentrat w płynie. Trzeba rozrzedzić go wodą we właściwej proporcji, a w następnej kolejności przelać do butelki z rozpylaczem i zastosować w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu mają również inne formy – np. wkładek do muszli klozetowej lub pisuaru, a także automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się w określonych godzinach lub po ujawnieniu wskazanego poziomu stężenia niektórych substancji.

Neutralizatory zapachu – używane w dostępnych publicznie toaletach

Profesjonalne neutralizatory zapachu, odmiennie do środków stworzonych z myślą o wykorzystaniu w domu, są przeznaczone do innych zastosowań. Podstawową kategorię ich nabywców stanowią firmy sprzątające. Za ich pomocą mogą w porządkowanych toaletach i innych pomieszczeniach usunąć przykre nuty. Odświeżacze powietrza są również używane przez inne firmy – na przykład lokale gastronomiczne, kluby bądź MOP-y na autostradach, jak również placówki jak np. urzędy i szkoły i pozostałe podmioty utrzymujące własne, dostępne publicznie ubikacje.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]