Namioty imprezowe na duże i małe przyjęcia

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, bankietach, podczas eventów firmowych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na 100 osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dobrania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Komu przydadzą się namioty na imprezy?

Namioty na imprezy przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniej zabawy!

Zalety namiotów imprezowych

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi powinny odznaczać się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Możemy także kilka kolorów maskownic.