Mydło dezynfekujące – czyste dłonie w domu i w zakładzie pracy

Tu zamówisz mydło w piance

Mydło antybakteryjne eliminuje z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, by sprostało wymaganiom przeróżnych odbiorców? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – wykorzystanie

Mydła o cechach bakteriobójczych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez placówki medyczne, przemysł gastronomiczny czy zakłady pracy. W sprzedaży dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, zalecane do mycia włosów, ciała i skóry wrażliwej, mydła w butelkach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które gwarantują wysoki stopień higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem niebywale ekonomicznym – pozwala uzyskać aż 2500 doz mydła z litrowego pojemnika. Mydło w piance efektywnie myje, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i bez trudu opłukuje.

Mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła w płynie dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Produkty pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących czynników – można z nich korzystać często, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i nadawanym towarom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowaną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]