Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Chcesz nabyć kontenery rolkowe? Skieruj się tutaj

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery stalowe – wybierz najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są też kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Nasze dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]