Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

W tym miejscu zamówisz kolczyki ze sztyftami

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa nie tylko wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt oraz szlachetne kamienie, ale także rodzaj mocowania. W sklepach znajdziemy różne rodzaje zapięć – na przykład długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich Pań, które cenią minimalizm oraz wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają ucha. Szczególnie ważna jest także różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe imprezy oraz te, które bez problemów możemy nosić na co dzień.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Najlepszym pomysłem będą z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi minerałami – turkusem lub bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, ale eleganckich strojów – ich dopasowanie upraszczają małe gabaryty i nieskomplikowany wzór.

Kolczyki na sztyftach potrafią zaskoczyć

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do zwykłych strojów. Do pracy dobrze nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – prezentują się prawie tak dobrze, co prawdziwe, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]