Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto i ich różnorodność

Więcej na temat Dolce Gusto kapsułki zamienniki na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/

Ekspresy do kawy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na dobre wtopiły się w pejzaż polskich kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do fantastycznych gatunków kawy. Konesery tego napoju z czasem uznali, że nie chcą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, w związku z tym na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka firm, które zaczęły powoli podbijać serca zwolenników kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto pochodzą z różnorodnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o dobrej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który oferuje wyśmienitą czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niedużych opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest zwykle o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie negatywnie na nasz sprzęt, zapytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu spisu ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]