Jak utrzymać czystość w domu i firmie? O chemii profesjonalnej

Szukasz środków czystości? Kliknij tu

Żeby zachować porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są właściwe sprzęty oraz środki. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo zadań będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z ciężkim brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – dla kogo?

Oferta profesjonalnej chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, między innymi graffiti, osadu z tłuszczów, kamienia kotłowego lub wykwitów pleśni.

Chemia przemysłowa – pielęgnacja powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na ochronę oraz konserwację powierzchni szczególnie wystawionych na szkodliwe działanie różnych czynników i wandalizm. Znajdziemy wśród nich specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, a także środki do osłony metali przed korozją. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]