Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Jeśli chcesz kupić 3D drukarki, odwiedź ten adres

W ofercie firmy CadXpert znajdują się wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Szacuje się, iż wykorzystując drukarki 3D i inne urządzenia Stratasys można praktycznie o 90% zredukować wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Główne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to zapewnianie wysokiej klasy usług i urządzeń, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Następnym wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, takie jak SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w innowacyjnej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się ergonomiczną konstrukcją i nieskomplikowaną obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można szybko wydrukować tożsame makiety, do czego dąży się z reguły w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki mają szerokie zastosowanie w najrozmaitszych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest trwały i precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie tworzą się odkształcenia.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]