Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Jeśli chcesz zamówić etykiety na butelki, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej początku jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na wesele, Sylwestra bądź urodziny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety butelki – podziękuj swoim gościom

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką podczas pożegnania. Taki upominek jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Jednak taka butelka z trunkiem wyskokowym może też przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o imionach nowożeńców, miejscu i dniu wesela lub podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można zamówić w najrozmaitszych wzorach oraz kolorach, dlatego bez problemu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze kawalerskim.

Spersonalizowane etykiety na bimber – udekoruj domowe przetwory

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie produkujesz nalewki, soki czy wina, a potem wręczasz je kolegom czy też rodzinie przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne pospolitej flaszki. Poza tym butelki można także oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]