Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Znajdź maseczkę wielorazową

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały świat, pod każdym względem przeistoczył nasze kontakty społeczne i bieg życia. Normy dystansu społecznego wymuszają nieodzowność stosowania rozmaitych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym ryzykiem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do supermarketu lub urzędu, gdzie przeważnie napotykamy większą zgrupowanie ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na nosie oraz ustach maskę ochronną. Co jednak uczynić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z materiału?

Trwała ochronna przyłbica zabezpiecza podobnie jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają ochronne maski z materiału za nieporęczne i mają problemy ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich noszenia, mogą wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed zarażeniem patogenami w jednakowym zakresie jak maska chirurgiczna, tzn. przykrywa nos i usta, ale równocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej podstawowymi plusami są trwałość, komfort i niewielka waga, która nie przekracza 10g. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można również wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej maseczki z przyłbicą?

Mini przyłbicę poleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby cierpiące na astmę, starsze bądź sportowcy docenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek zakładać maski ochronne w trakcie pracy. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie drażni. Młodzież z całą pewnością doceni także to, iż nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]