Duża ładowność i bezpieczeństwo – box dachowy

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną liczbę bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy rdzę. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, typ bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora ładowność

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest bardzo proste i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby lubiące aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na wymiary nie umieścimy w środku samochodu.

Nasze dane:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]