Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Szukasz drzwi wewnętrznych drewnianych? Sprawdź www.oknostol.com.pl

Wspaniałym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym tonie, są w dalszym ciągu drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze cechy oraz wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego należ zdecydować się na drzwi drewniane?

Drewno to ekologiczny surowiec, który użyty jako detal aranżacji wnętrza powoduje, iż jest ono ciepłe i bardziej intymne, a właściwie pielęgnowany może przetrzymać w bardzo dobrym stanie wręcz kilkadziesiąt lat. Obecne techniki umożliwiają znakomite łączenie właściwości drewna z wymaganiami współczesnego konsumenta, co skutkuje powstaniem drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym designem i wysoką funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niskim poziomem rozszerzalności (a więc nie ulegają deformacji) oraz stosowną izolacją termiczną. Opcja pomalowania ich wierzchniej warstwy jakimkolwiek kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, że tego typu drzwi sprawdzają się w pomieszczeniach wszelkiego rodzaju – zarówno hołdujących stylu retro, jak i domach zaprojektowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z dębu, sosny oraz mahoniu, modele z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody oraz mnóstwo innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i świetnie się prezentują przez długi czas.

Drzwi wewnętrzne drewniane możesz zamówić także na wymiar

Chciałbyś zamontować w swoim pokoju albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub nieszablonowych rozmiarach? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada powierzyć to zadanie wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą bezpłatny pomiar, profesjonalne doradztwo, jak również możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do indywidualnych życzeń zamawiającego i przykładowo wykończyć je szybami – m.in. szkłem wypukłym, piaskowanym lub fazowanym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także wyposażone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]