Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Jeśli chcesz zamówić części do Renault Kraków, odwiedź ten adres

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia, podwozia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]