Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Więcej informacji o naszyjnikach celebrytkach

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, że każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują kapitałem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie też z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności oraz buntu.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]