Bryczesy – co warto o nich wiedzieć?

Jeśli szukasz bryczesów do jazdy konnej, powinieneś odwiedzić ten adres

Jazda konna wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, godzin pracy i ogromnych pokładów cierpliwości, ale także odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Chcesz nabyć wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Duży wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a zarazem nie krępować ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy uszyte z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym dżokej czuje się w pełni swobodnie.

Jak kupić najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dopasowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wykonywany z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych surowców gwarantujących porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, obejmujący też uda i łydki. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort termiczny w czasie jazdy. Znaczenie mają również walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]