Biżuteria z kryształkami Swarovskiego na różne okazje

Zobacz Swarovski biżuteria na www.bizutik.pl

Kryształy prezentują się wprawdzie doskonale, jednak nie wszyscy mogą sfinansować ich zakup. Na szczęście w salonach jubilerskich znajdziemy również mniej kosztowne alternatywy dla tych minerałów. Szczególnym uznaniem cieszą się niewątpliwie kryształki Swarovskiego. Historia ich wyrobu zaczyna się w XIX wieku, kiedy Daniel Swarovski opracował urządzenie do szlifowania szkła kryształowego. Obecnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego ceniona jest w prawie wszystkich państwach. Same kryształki stosowane są tak w kolczykach, jak i telefonach komórkowych czy też na butach.

Jak odróżnić biżuterię z kryształkami Swarovskiego?

Kryształki Swarovskiego to oszlifowane szkło ołowiowe. Technologia ich produkcji jest pilnie strzeżona – wiadomo tylko, iż stosuje się w tym celu dedykowane urządzenia, a cały proces przebiega w dużej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest zdecydowanie lżejsza od naturalnego kamienia. Na tle konkurencji odróżnia się przede wszystkim dokładnym szlifem – z pozoru przywodzi na myśl autentyczne kryształy.

Rodzaje biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Marka produkuje też inne wyroby – dostarcza kryształki producentom elektroniki lub żyrandoli. Należy także dodać, że firma jest dostawcą celowników i odblasków – między innymi tych, które wykorzystywane są w krajowych znakach drogowych. Jednak to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, naszyjniki czy kolczyki – są flagowym i najbardziej popularnym wyrobem tej marki. Można je nabyć zarówno w markowych sklepach , jak i w sklepach internetowych, które posiadają zdecydowanie szerszy ich wybór.