Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Jeśli szukasz baniaka do wina, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/y7b3427v

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również znakomita dekoracja stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]